14-го жовтня відзначення Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та 75-ої річниці УПА Корсунь розпочав із руху колони на чолі з воїнами АТО від скверу Т.Г. Шевченка до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.
А в холі будинку культури розгорнулися барвисті виставки місцевих майстрів рукоділля: патріотичні кольори помітно превалювали в їхніх роботах.
На вишитих рушниках Галини Марчак – Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Степан Бандера, а ще – Тарас Шевченко, Іван Франко, Володимир Івасюк… Пані Галина мешкає нині у Шендерівці, хоча все життя прожила з чоловіком на Львівщині. “Доробилися до пенсії, та й сюди нам захотілося, на батьківщину моєї матері, – каже жінка. – А рушники привезла із собою, вони – усе моє життя”.
Як завжди, щедрою на творчі ідеї була експозиція Районного центру дитячої та юнацької творчості.
Оживали обличчя сучасних козаків на портретах.
А виставки корсунських мисткинь вкотре доводили те, що українські жінки власними руками можуть творити дива рукоділля.
В рамках святкового концерту було оголошено переможців дитячо-юнацьких патріотичних “Козацьких ігор -2017”, які відбувалися 12 жовтня за участі шести навчальних закладів району (про це розповімо найближчим часом в окремому матеріалі).
Фестиваль “Покровське коло” був традиційно насиченим чудовими вокально-танцювальними номерами.
Та все ж найбільш глибокий слід у серці залишив фільм-презентація Сергія Лисенка, працівника РБК, – “Воїни АТО Корсунщини”. Це – фільм, в якому фігурують чотири постаті. Вадим Мазніченко, Іван Журавльов, Руслан Фрізін, Андрій Зозуля. Чотири долі, обпечені війною. Історії сильних чоловіків, яких ця війна не зламала і які продовжують жити і дихати на повні груди, боротися за справедливість і за свою країну – вільну і нескоренну.
Дякуємо Вам за це! Дякуємо усім нашим захисникам, сучасним українським козакам, справжнім Чоловікам – воїнам, волонтерам, медикам – за мужність, вірність і щирість сердець.