«Ми не говоримо про об’єднання, а реалізуємо його спільною працею».
З таким гаслом молодіжні будівельно-волонтерські табори учасників проекту «Будуємо Україну разом» їздять по Україні, співпрацюють з громадами міст і залишають по собі:
- 1-2 облаштованих громадських простори;
- 2-4 сім’ї, які потрапили в надзвичайно скрутне становище не з власної вини, – із покращеними житловими умовами;
- приклад плідної взаємодії громади, влади, соціально відповідального бізнесу задля розвитку своїх громад;
- навички громадської активності, відповідальності за благополуччя своєї громади;
- приклад здорового способу життя, культури відпочинку та моральності;
- популярність волонтерства.
До 9 грудня 2017 року громади 93 міст з усієї України подали свої заявки з пропозицією прийняти участь в проекті Львівської освітньої фундації «Будуємо Україну разом». Серед поданих заявок було подано на розгляд і наше місто. Після конкурсного відбору Корсунь увійшов у перелік 16-ти міст, запланованих на ознайомчий візит.
З середини січня команда організаторів їздить по 16 містах для остаточного визначення 10 міст, які вони мають змогу підтримати за один рік. Остаточне рішення повідомляється на початку весни. Сама реалізація запланованих робіт та заходів відбувається посеред весни і триває до середини осені близько 75 волонтерами впродовж одного місяця.
В рамках проекту «Будуємо Україну разом»донорами, благодійниками виділяються фінансові ресурси на будівельно-ремонтні матеріали,покриття їх витрат на скромне проживання, харчування та транспортні витрати.
Від місцевої громади, влади, соціально відповідального бізнесу очікується цінування соціальної, освітньої, практичної допомоги місцевій громаді та підтримка в межах своєї доброї волі на благо своєї ж громади.
3 лютого 2018р. команда організаторів з 3-4 осіб приїде в наш Корсунь на 3 дніз метою:
- познайомитися з місцевою громадою, владою, соціально відповідальним бізнесом;
- розповісти про свою діяльність та вислухати пропозиції місцевої громади;
- аналізу найбільш підходящого громадського простору для планування облаштування його під потреби молоді;
- познайомитися з сім’ями , які потрапили в скрутні життєві обставини не зі своєї вини для планування практичної допомоги.
Пропонуємо підтримати ініціативу:
1) поміркувати, який нам потрібен громадський простір (для актуального сучасного навчання, спільної праці над розвитком свого міста, культурного відпочинку тощо), де його найкраще створити і яким;
2) запропонувати знайому сім’ю, що потрапила в скрутні життєві обставини (перевага надається внутрішньо переміщеним, учасників АТО, з дитиною з інвалідністю, багатодітним, постраждалим від насилля в сім’ї);
3)налаштуватися на зустріч з організаторами проекту «Будуємо Україну разом», попередньо зателефонувати в період з понеділка 29.01 по середу 31.01 за номером 068-014-87-84 для уточнення місця зустрічі та точного часу;
4) взяти участь у громадському обговоренні на ознайомчо-організаційній зустрічі в неділю, 4 лютого;
5) взяти участь в культурному вечорі для вільного спілкування з організаторами проекту «Будуємо Україну разом» в понеділок, 5 лютого.
Для запитань та пропозицій тел. 068-014-87-84.