З 11 по 13 квітня на базі спортивного залу КДЮСШ «Вулкан» Черкаської міської ради відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу. І вперше Корсунь-Шевченківська ДЮСШ з’явилася у списках учасників боксерських змагань такого рівня.
— Бажання займатися боксом у наших вихованців з’явилося вже давно – розповідає директор Корсунь-Шевченківської ДЮСШ Сергій Федоренко, – але, як часто буває, подібні бажання не так легко реалізувати. Проте з часом, спільними зусиллями спонсорів та тренерів-викладачів з пауерліфтингу, ми все ж обладнали для наших вихованців такий довгоочікуваний і бажаний боксерський міні-зал, такий собі «експериментальний проект». Бажання у нас – хоч відбавляй, шукаємо можливості! – підкреслює Сергій Федоренко.
І результати не забарилися. За словами Сергія Олексійовича, боксерський зал сприяє відвідуванню та заохочує вихованців ДЮСШ ще більше працювати над собою. Крім того, всього за кілька місяців свого функціонування, він вже відкрив здібності до боксу в окремих спортсменів. Одним із них став Арсен Резніченко, який і представляв Корсунь-Шевченківську ДЮСШ на обласному чемпіонаті з боксу.
— Новина про дебют Чемпіона України з пауерліфтингу на чемпіонаті Черкаської області з боксу, та ще й з Корсуня-Шевченківського – викликала не аби-яке здивування вже знайомих між собою учасників змагань з усієї Черкащини, – згадує Сергій Федоренко. — Але те що нас недооцінили, в деякі мірі зіграло на нашу користь і Арсен завоював бронзу. Чудовий результат, на мою думку, як для дебютного виступу.
Не можна не погодитись з такими словами директора ДЮСШ, який в свою чергу дуже задоволений результатами своїх вихованців і відтепер має далекоглядні плани ще й на боксерський напрямок підготовки своїх спортсменів. На моє зауваження «у вас талант – шукати таланти» скромно відповідає:
«Весь талант у роботі. Треба вміти любити свою роботу, вміти працювати з дітьми, прислухатись до них. Часто доводиться жертвувати своїм часом, засиджуватись до пізна, шліфувати діамантові грані дитячих здібностей до спорту, але результати, які ми потім отримуємо – варті подібних зусиль».
Василь МАНІЛО